Nejaktuálnější informace najdete vždy na našem profilu na Facebooku!

10.2.2019
Naše milá Rika má svoje první štěňátka!
Další informace a fotografie najete na našem Facebookovém profilu. (fotoalbum, dostupné i pokud nemáte Facebook)

Sam_Rika.jpg, 278kB

10.12.2017
Po třech letech, věnovaných výstavám a životním radostem i strastem, se u nás narodila štěňátka!
Další informace ke štěňátkům


Úterý 28.4.2015
5.2.2015 se nám po šesti letech od posledního vrhu narodila štěňátka z našeho R vrhu. Jako vždy s nimi byla spousta radosti i starostí, aby našla ty nejlepší nové majitele. Všechna už našla nový domov v milujících rodinách. :-)


Pondělí 10.11.2014
Nedávno se v ČR udál velký kynologický svátek: v Brně proběhla na konci října Evropská výstava psů. Výstavu jsme si opravdu užili: Goldie (Ch.Sumanshu Going for Gold) v silné konkurenci pěti pěkných fen dostala v otevřené třídě krásné hodnocení V2, Res. CAC.
Ale největší radost nám udělal náš Max (MultiCh. Marco Polo Sengge), který se ve svých 10,5 letech předvedl výborně jako mladík a získal skvělé ocenění V1, Evropský vítěz veteránů, Best of Veterans (BOV)!
Děkujeme rozhodčímu p. Robertu Kanásovi, velmi si jeho názoru vážíme!

European Veteran Winner

Neděle 19.10.2014
Příjemné události běží rychleji, než o nich stíháme referovat.
Na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi na konci srpna získala naše Goldie (Ch.Sumanshu Going for Gold) u polské rozhodčí Elzbiety Chwalibóg skvělé ocenění V1, CAC, CACIB a nakonec i vítěz plemene (BOB)!
Na tento úspěch pak zanedlouho Goldie navázala na mezinárodní výstavě v Bratislavě 5.10., kdy získala V1, CAC, CACIB od rozhodčího Lokodi Csaba Zsolt (RO), čímž se zároveň kvalifikovala pro Crufts 2015!
Děkujeme rozhodčím za ocenění naší milé Goldie, máme z ní velikou radost!

Goldie 2 years

Úterý 12.8.2014
Naše milá Goldie (JCh.Sumanshu Going for Gold)
na klubové výstavě ve Smržovce zaválela, získala tituly Vítěz memoriálu Al-Erak a Vítěz plemene - BOB a zároveň k naší velké radosti splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion!
Marco získal titul "Nejlepší veterán" a Zorro, který se předvedl ve třídě "mimo konkurenci", dostal moc pěkný posudek a pochvalu za pěkné předvedení. :-)
A protože Goldie nedávno oslavila dva roky, začínáme po více než pěti letech od posledního vrhu plánovat na zimu-jaro 2015 štěňátka...

Goldie 2 years

Neděle 13.4.2014
Mezi 9. a 13. dubnem jsme si s Radanou udělaly výlet. Navštívily jsme v Holandsku chovatelku Goldie Petru Keulers a užily si u ní sa řadou "tibeťáckých" lidí z celého světa party, která se stala předstupněm několika rušných dní. Zúčastnily jsme se 13. světového kongresu chovatelů tibetských teriérů v belgickém Retie, udělaly si výlet do Antwerp a nakonec jsme se zúčastnily belgické klubové výstavy, která měla při příležitosti kongresu reprezentativní mezinárodní účast s posuzováním britské specialistky Philippy Gilbert (ch.st. Gandaki). Goldie se moc pěkně předvedla, vyběhala si v mezitřídě krásný posudek s oceněním V1 a pochvalu od řady známých chovatelů. Potkaly jsme se tam také s rodiči Goldie a tak jsme nemohly odjet bez rodinné fotografie!
Opravdu jsme si výlet užily!

Goldie 20 months
Family meeting

Pátek 21.3.2014
V poslední době se událo několik příjemných věcí, spojených s naší Goldie (JCh.Sumanshu Going for Gold)
- v rakouském Grazu získala poslední čekatelství CACA potřebné pro titul Rakouský Junioršampion;
- absolvovala vyšetření dysplasie kyčlí i loktů s výborným výsledkem: HD-A/A a ED-0/0;
- získala titul "Klubový šampion". :-)
 
Dělá nám prostě samou radost!

Goldie 19 months

Goldie 17 months

Pátek 17.1.2014
V neděli 5. ledna 2014 jsme velmi příjemně zahájili výstavní sezónu: Goldie (Sumanshu Going for Gold) se na národní výstavě v Brně naposledy vystavovala ve třídě mladých, a to s krásným výsledkem: V1, CAJC, BOJ. Stala se tak hrdou nositelkou titulu Český Junioršampion. :-)
Jen tak dál, Goldie!


PF2014